Meat with AMSM 2024

This image has an empty alt attribute; its file name is ham_amsm-1024x585.webp

Poznej studijní program Aplikované matematicko-stochastické metody (AMSM) a výzkumnou skupinu GAMS

📆 Datum: úterý 7. května 2024
🕣 Čas: 14:00 – 19:00 (follows social evening)
🏠 Místo: Studovna T-214, Trojanova 13

• Zajímá tě aplikovaná matematika a statistika?
  • Chceš rozumět světu kde vládne Machine learning a AI?
  • Vidíš svou budoucnost ve statistice a zpracování dat?
  • Chceš se naučit rozpoznávání obrazu, data mining, práci s neuronovými sítěmi?
  • Fascinuje tě dynamika sociálních systémů?
  • Toužíš po pozici v úspěšné firmě či bance, nebo tě naopak láká zůstat po škole v akademické sféře?

➡️ Díky studijnímu programu AMSM můžeš všechno!

Nejsi ještě rozhodnut/a, jaký obor je pro tebe ten pravý? Všiml/a sis Aplikovaných matematicko-stochastických metod (AMSM), ale pořádně nevíš, co to vlastně je? Nebo tě AMSM již zaujaly, ale chtěl/a bys zjistit, co přesně to obnáší? To a mnohem víc se od nás můžeš dozvědět už v úterý 7. května od 14 do 19 hodin ve studovně na Trojance. Potkáš tam starší spolužáky, absolventy AMSM, doktorandy i vyučující a všichni ti rádi zodpoví tvé dotazy. A také bude super občerstvení a pití.

Těšíme se na tebe, přijď se s námi seznámit a sleduj nás na Instagramu!

April 17, 2024

Tags: , ,