Games with GAMS 2019

📆 Datum: úterý 16. dubna 2019

🕣 Čas: 14:00 – 19:00

🏠 Kde: studovna T-214, Trojanova 13

✅ Zajímá tě aplikovaná matematika?
✅ Líbí se ti kombinace matematiky a dalších vědních disciplín?
✅ Vidíš svou budoucnost ve statistice a zpracování dat?
✅ Chceš si zkusit rozpoznávání obrazu, data mining, práci s neuronovými sítěmi nebo machine learning?
✅ Fascinuje tě dynamika sociálních systémů?
✅ Toužíš po pozici v úspěšné firmě či bance, nebo tě naopak láká zůstat po škole v akademické sféře?
➡️ Díky našemu oboru můžeš všechno!

Nejsi ještě rozhodnut/a, jaký obor je pro tebe ten pravý? Všiml/a sis Aplikovaných matematicko-stochastických metod (AMSM), ale pořádně nevíš, co to vlastně je? Nebo tě AMSM již zaujaly, ale chtěl/a bys zjistit, co přesně to obnáší? To a mnohem víc se od nás můžeš dozvědět už v úterý 16. dubna od 14 do 19 hodin ve studovně na Trojance. Potkáš tam starší spolužáky, absolventy AMSM, doktorandy i vyučující a všichni ti rádi zodpoví tvé dotazy. A protože je pro nás důležité poznat tě nejen jako studenta, ale hlavně jako člověka, připravíme občerstvení a deskovky, které si můžeme společně zahrát, nebo si můžeme jen tak popovídat.

Přijď se s námi seznámit, těšíme se na tebe!

April 3, 2019